platnosci elektroniczne kasynowe

Jak obstawiać u bukmachera w Internecie

Czy wiesz juz jak obstawiać u bukmachera w Internecie tak aby wygrywać poważne kwoty pieniędzy?
Obstawiasz w STS lub u innych bukmacherów naziemnych (jak Toto-Mix, Milenium czy Fortuna)?
Dobrze trafiłeś! Nasz serwis pokaże Ci krok po kroku w jaki sposób pozbyć się starych przyzwyczajeń i zupełnie odmienić swoją grę w zakładach bukmacherskich, znacznie podnosząc zyski z wygranych!

A wiec jak obstawiać u bukmachera w Internecie?

Pierwszym krokiem będzie na pewno wybór optymalnego bukmachera i rejestracja własnego konta gracza (konto może posiadać każdy, zupełnie bez żadnych opłat!).

Wraz z moimi współpracownikami poświęciliśmy bardzo dużą ilość czasu testując wielu bukmacherów w praktyce, jak i zasięgając opinii innych doświadczonych graczy (m.in. na forach dyskusyjnych), aby przedstawić Ci w pełni rzetelne, niepodważalne fakty o bukmacherach działających w Sieci, a także porównania z tymi działającymi naziemnie, w punktach zakładów jak STS czy Fortuna (dawny Profesjonał).

Przejdźmy zatem do rzeczy, jeśli chcesz rozpocząć obstawianie przy użyciu myszki, możesz bez chwili zastanowienia otworzyć swoje konto gracza w Sportingbet oraz w Bwin. Obie firmy dają swoim graczom możliwość posiadania własnego konta zakładów online zupełnie bez żadnych opłat.

Sportingbet aktualnie oferuje swoim użytkownikom aż 3 tzw. free bet-y, czyli zakłady bez ryzyka na dowolne zdarzenia sportowe z oferty bukmachera – w sumie aż 600 PLN na zakłady pozbawione ryzyka! W przypadku wygranej oczywiście wypłacamy swoją wygraną w dowolnym momencie, jeśli jednak nie uda nam się poprawnie wytypować zwycięzcy – bukmacher bez żadnych problemów zwróci nam stawkę przegranego zakładu spowrotem na konto gracza! Maksymalna kwota zwróconej stawki może wynieść w sumie aż 600 PLN!

Na dzień dzisiejszy, bez cienia wątpliwości możemy przyznać, że jest to najatrakcyjniejszy startowy BONUS spośród wszystkich internetowych firm bukmacherskich!

Dokonaj błyskawicznej rejestracji w Sportingbet, aby zagrać bez ryzyka już teraz!

Jeśli chodzi o Bwin, podstawową zaletą tej firmy jest wielka oferta zakładów na żywo – czyli obstawiania w trakcie trwania zdarzeń (np. meczów piłki nożnej, tenisa czy hokeja na lodzie). Można typować nie tylko zwycięzcę, czy dokładny wynik spotkania po jego rozpoczęciu (zwykle do 80-tej minuty rozgrywki w przypadku meczów futbolowych), ale również ciekawe elementy statystyk, jak ilość rzutów rożnych, rzutów karnych, żółtych i czerwonych kartek, strzelca pierwszej bramki czy łącznej ilości bramek w meczu.

Dodatkowo do gry zachęca bardzo dokładnie wykonany serwis i gustowna czarno-żółta szata graficzna.

Po rejestracji w firmach bukmacherskich, należy dokonać pierwszego depozytu, czyli wpłaty środków do bukmachera (na konto gracza).

Dostępne metody wpłaty środków do bukmacherów:

  • przelew/przekaz pocztowy na konto bankowe – do większości bukmacherów online możemy wpłacić środki także używając serwisu Przelewy24 (wpłaty z kont bankowych docierają na miejsce natychmiast!),
  • wpłata kartą płatniczą – m.in. VISA, VISA Electron, MasterCard,
  • Moneybookers – płatności wirtualne,
  • Click2Pay – mniej popularny w Polsce serwis internetowych płatności.
kasyna on-line
Scroll To Top