platnosci elektroniczne kasynowe

Różne rodzaje pokera

Jak wiadomo różne rodzaje pokera cieszą się od lat zainteresowaniem.

Poker jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Dla wielu ludzi zza granicy jest to świetna forma zarabiania pieniędzy. Jeśli chodzi o Polaków, to gra ta stanowi dla nas głównie rozrywkę,

której jak wiadomo potrzebuje każdy człowiek. Jest to jedna najpopularniejszych gier hazardowych, w której sukces nie zależy w dużej mierze od losu i naszego szczęścia (bądź jego braku), a od umiejętności i odpowiednio dopasowanej strategii osób grających. Strategię należy dobrać do rodzaju pokera, a jest ich mnóstwo. Dobrym pomysłem jest skupienie się na jednym rodzaju pokera i szlifowanie swoich umiejętności właśnie w nim. Poniżej przedstawione zostaną najpopularniejsze rodzaje pokera. Pierwszy z nich, to poker klasyczny.

Gra ta jest najprostsza, ponieważ każdy gracz dostaje 5 kart. Później można wymienić dowolną ilość kart na nowe i zyskać jak najlepszy układ. Licytacje (czyli stawianie pieniędzy, sprawdzanie i przebijanie) są dokonywane przed oraz po wymianie kart. Innym rodzajem jest poker Texas Holdem. Jest to chyba najpopularniejszy rodzaj pokera, w którego gra wielu internautów. Tutaj każdy gracz otrzymuje dwie karty dla siebie, a na stole pojawiają się 3 dodatkowe wspólne karty (flop), później pojawia się czwarta karta (turn), a następnie piąta (river). Między pojawianiem się kart dokonuje się licytacji, a z wszystkich 5 kart wspólnych oraz dwóch własnych należy ułożyć jak najlepszy układ.

Gra ta jest bardziej skomplikowana niż poker klasyczny. Oznacza to, że można zastosować wiele rodzajów strategii. Bardzo często rozdanie kończy się już przed pojawieniem się piątej karty, ze względu na duże możliwości blefu. Nic więc dziwnego, że ludziom tak bardzo podoba się ta odmiana pokera. Inną podobną odmianą jest poker Omaha. Zasady są identyczne jak w holdem z tą różnicą, że na początku gracz dostaje 4 karty, więc możliwości tworzenia układów jest o wiele więcej.
Różne rodzaje pokera znajdziesz w kasynach które promujemy.

kasyna on-line
Scroll To Top